Forması pijama olan okul

Forması pijama olan okul
Türkiye’nin ilk ve tek Altın Örümcek ödüllü İngilizce eğitim sitesi www.dersimizingilizce.com Cambridge Üniversitesi ile bir anlaşma yaptı. Abone ol

Cambridge Üniversitesi’nin Online İngilizce eğitim programı “24/7 English”, www.dersimizingilizce.com üzerinden tüm Türkiye’de.

Türkiye’nin ilk ve tek Altın Örümcek ödüllü İngilizce eğitim sitesi www.dersimizingilizce.com, Cambridge Üniversitesi ile yaptığı anlaşmayla “ hipnozla vajinismus tedavisi Language In Use” İngilizce eğitim serisinin online versiyonunu Türkiye’de yayınlamaya başladı.

Dünyanın en etkili online İngilizce eğitim sistemi olan “24/7 English”, Cambridge Üniversitesi yayınevi tarafından Adrian Doff ve Christopher Jones’a hazırlatıldı. Modern ve interaktif bir online kursu olan “24/7 English” dünyanın en iyi İngilizce kitabı olarak kabul edilen Language In Use referans alınarak oluşturuldu. Program dâhilinde başlangıç düzeyinden ileri düzey ve iş İngilizcesi düzeyine kadar geniş bir içerik yer alıyor.

İnternette ilk kez uygulanacak olan sistemin, İngilizce kurslarında verilen eğitimden hiçbir farkı bulunmamakla birlikte avantajları da dikkat çekiyor. Dünyanın en gelişmiş konuşma sistemi sayesinde stres yapmadan telaffuz çalışmaları yapılabiliyor. Telaffuz hatalarını analiz eden bu sistem sayesinde, eğitimi alan kişinin konuşma problemi de ortadan kalkmış oluyor.

Teknolojinin en son yeniliklerinin kullanıldığı online kursta 450 saatlik online kurs programı, KET, PET, FCE gibi akademik sınavlara hazırlanma, farklı formatlarda hazırlanmış sınavlar da bulunuyor. Videolar, animasyonlar, kişinin gelişimini takip etmesine yardımcı olacak raporlama sistemi gibi yeniliklerde İngilizce öğrenmek isteyenlerin ilgisine sunuluyor.Kategori : GÜNCEL