Kemal Kılıçdaroğlu'nın 'sır buluşması'

  • Ana Sayfa
  • Kemal Kılıçdaroğlu'nın 'sır buluşması'
Kemal Kılıçdaroğlu'nın 'sır buluşması'
CHP lideri Kılıçdaroğlu eski siyasetçiler, STK temsilcileri ve sanatçılarla bir araya geldi. Toplantıda bakın kimler vardı?Abone ol

CHP lideri Kılıçdaroğlu, medya yöneticilerinden sonra meslek ve sivil toplum temsilcileriyle bazı sanatçı ve siyasetçilerle bir araya geldi.

Toplantıda eski genel başkanlar Murat Karayalçın, Hikmet Çetin ve Altan Öymen yer alırken Deniz Baykal katılmadı. Cem Vakfı Başkanı İzzettin Doğan, Diyarbakır Barosu eski Başkanı Sezgin Tanrıkulu'nun da katıldığı toplantıda sürpriz isim ise Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen oldu connecticut seo .

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, medya yöneticilerinin ardından meslek ve sivil toplum temsilcileri ile bazı sanatçı ve siyasetçilerle bir araya geldi.

Swissotel'de gerçekleştirilen toplantıya katılım yüksek olurken basına bilgi verilmemesi dikkat çekti.

CHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada, Siyasette Başarı Stratejisi Toplantısı'nın amacının, CHP'den beklentiler ile CHP'nin Türkiye'nin temel sorunlarına ilişkin görüşlerini, konunun uzman ve taraflarıyla değerlendirilmesi olduğu bildirildi.

TOPLANTIYA KİMLER KATILDI?

Toplantıya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Sekreter Önder Sav, Genel Sayman Faik Öztrak ile Genel Başkan Yardımcıları Hakkı Süha Okay, Umut Oran, Gürsel Tekin ve CHP Grup Başkanvekileri Kemal Anadol, Muharrem İnce, Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekili Çetin Soysal, İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek, İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, DSP'li Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükersen, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, CHP Van, İzmir, Trabzon ve Zonguldak İl Başkanları, merkez sol siyasetin önde gelen isimleri Hikmet Çetin, Murat Karayalçın, Altan Öymen, Ercan Karakaş, Cem Vakfı Başkanı İzzettin Doğan, Diyarbakır Barosu eski Başkanı Sezgin Tanrıkulu, gazeteci Sebahattin Önkibar ve Nuray Mert, Akademisyen Oğuz Babüroğlu, Prof. Dr. Fuat Keyman, KAGİDER Başkanı Gülseren Onanç, şarkıcı ve besteci Nejat Yavaşoğulları, modacı Bahar Korçan ve ilahiyatçı akademisyenler katıldı.

Akşam saat 22.00 sıralarında sona eren toplantıdan ayrılan katılımcılar aldıkları karar gereği toplantının içeriği ve konuşulanlar hakkında bilgi vermeyeceklerini açıkladı.Kategori : POLİTİKA