Erdoğan'a photoshop sürprizi!

Erdoğan'a photoshop sürprizi!
Erdoğan'ın konuşma yapacağı Kültür Merkezi'nde, Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethettiğini resmeden tabloyu photoshopla değiştirdiler.Abone olErdoğan'ın konuşma yapacağı Kültür Merkezi'nde, Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethettiğini resmeden tabloyu, Fatih Sultan Mehmet ve yanındakilerinin kafalarını photoshop tekniğiyle kafalarını değiştirerek 2 dönem önceki eski MHP'li ilçe belediye başkanı Yaşar Yıldırım ve binayı işleten işletmeci Ali Yeşil ile kentin ileri gelenlerini fotoğr kentucky seo alarını yerleştiği resim dikkat çekti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam Belediyesi Kültür Merkezi Fatih Sultan Mehmet Salonu'nda vatandaşlara hitap etti.

Salon girişinde dev bir resim olarak asılan fotoğrafa dikkat etmeyen Erdoğan, bu sırada sinirlenip yanındakilere bağırınca, olay gazeteciler tarafından "Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethi tablosunun resimlerinin değiştirilmesine tepki gösteriyor" diye algılandı. Ancak daha sonra Başbakan Erdoğan'ın buna dikkat etmediği ve çevresindekiler tarafından uyarılmadığı öğrenildi.

Salona gelişinde aynı binanın bir alt katında düğün yapan Ramazan ve Neşe Bülbül çiftini de tebrik eden Erdoğan, geline bilezik taktı.

Erdoğan, bugün yaptığı açılış konuşmasının ardından İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in sunum yaptığını, milletvekillerinin sorularına cevap verdiğini açıklayan Erdoğan, yarın da tüm milletvekillerinin bakanlara sorular yönelteceğini, kendisinin de adeta moderatörlük yapacağını söyledi.

“Danışan dağlar aşar, danışmayan düz yolda şaşar” şeklindeki atasözü ile Pir Sultan Abdal’ın ‘Ne kadar bilsen de bilene danış, danışan dağları aşar mı aşar, danışmadan yola gitse bir kişi, yorulur yollardan şaşar mı şaşar” sözlerini hatırlatan Erdoğan, “Mesele bu. İşin inceliği bu, hassasiyet bu. Şimdi yola çıktık. Bunca zamandır yürüdük, yürüdük ve 12 Eylül'e geldik” diye konuştu.Kategori : POLİTİKA