Bu sefer tombaladan polis çıktı!

  • Ana Sayfa
  • Bu sefer tombaladan polis çıktı!
Bu sefer tombaladan polis çıktı!
Mersin'de yasa dışı kumar oynatan ve oynayanlara yönelik düzenlenen operasyonda, yaklaşık 80 kişi gözaltına alındı.Abone ol

Mersin'de bulunan Metropol İş Merkezi'ndeki bazı iş yerlerinde 'tombala' tabir edilen yasa dışı kumar oynatıldığı yönünde istihbarat alan güvenli louisiana seo k güçleri, çevik kuvvet ve asayiş ekiplerinin desteğinde operasyon düzenledi.

İş merkezindeki iş yerlerini didik didik arayan ekipler, 'tombala' oynatan ve oynayan yaklaşık 80 kişiyi gözaltına aldı. Şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürülürken, kumar oynatan iş yerleri hakkında da işlem yapıldı.

Mersin Emniyet Müdürü Arif Öksüz, halk arasında 'tombala' olarak bilinen yasa dışı kumar oynanmasının yeni bir olgu olmadığını ve geçmişte de bu tür durumların yaşandığına dikkat çekerek, emniyet olarak konunun üzerinde hassasiyetle durduklarını ve kumar oynanmasına asla müsaade etmeyeceklerini söyledi.

Vatandaşları da bu tür tuzaklardan kurtarabilmek için çalıştıklarını vurgulayan Öksüz, bu noktada ilgili tüm birimlerin yoğun bir çaba sarf ettiğini kaydetti.Kategori : GÜNCEL